Presentation of Awards at the El Dorado County Board of Supervisors

Kindergarten

Place                          Name                                             School

1st                                Clayton Stigall                               Sutter’s Mill

2nd                                Adalyn Vogel                                 Camino Polytechnic

First Grade

Place                            Name                                             School

1st                                  Piper Grossman                            Sutter’s Mill

2nd                                  Ava Roberts                                  Sutter’s Mill

3rd                                  Natalia Gomez                              Sutter’s Mill

Second Grade

Place                              Name                                            School

1st                                   Neil Ajmera                                   Oak Meadow

2nd           (tied)               Dinah Dalldorf                               Sutter’s Mill

2nd           (tied)               Liam Romney                                Sutter’s Mill

2nd           (tied)               Wes Walker                                   Camino School

Third Grade

Place                               Name                                            School

1st                                    Ruby Fortin                                   Sutter’s Mill

2nd                                    Logan Neal                                   Sutter’s Mill

3rd                                    Grant Seckington                          Sutter’s Mill

Fourth Grade

Place                                Name                                            School

1st                                      Hayden Owen                              Schnell School

2nd                                      Arianna Lopuga                           Camino Polytechnic

3rd                                      Kylee Stigall                                 Gold Trail

Fifth Grade

Place                                 Name                                          School

1st                                      Jacob Neal                                 Gold Trail

2nd                                      Isaac Abbott                               Gold Trail

3rd           (Tied)                  Avery Isegar                               Gold Trail

3rd           (Tied)                  Sophia Gonzalez                        Gold Trail

Sixth Grade

Place                                    Name                                          School

1st                                         Ben Shkolnik                              Camerado Springs

2nd                                        Elliot Mullen                                Camerado Springs

3rd           (Tied)                    Maileah Sargiotto                       Camerado Springs

3rd           (Tied)                    Vivienne Couri                           Camino School

Seventh Grade

Place                                     Name                                          School

1st                                            Tyce Upchurch                          Valley View Charter

2nd                                           Matthew McDonald                    Valley View Charter

3rd                                           Elissa Ulrich                               Marina Village

Eighth Grade

Place                                     Name                                           School

1st                                            Lotti Boucher                              Marina Village

2nd                                           Priya Abbott                                 Gold Trail

3rd                                           Aratrika Paul                                Valley View Charter

Ninth Grade

Place                                      Name                                           School

1st                                           Joleen Berindei                             Oak Ridge

Tenth Grade

Place                                     Name                                              School

1st                                           Ariana Thakur                                 Oak Ridge

 

Eleventh Grade

Place                                     Name                                               School

1st                                          Shelby Mason                                  Clarksville Charter